MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5737723
nr 573 7723
Byrå
1890-tal, längd: 94, djup: 50, höjd: 108, stort slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 30 mars 2009
kl 17:07:47
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
600 kr
600 kr
Byrå
nr 573 7723
Byrå
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 650 kr |
måndag 30 mars 2009 |